NATURISTA
Hlavní strana

Naturistické lokality
Česká republika

NUDA & NATURA 
Největší forum v ČR

NATURRELAX
Pražští naturisté

Tábor Nodropedů

Východočeští naturisté

NATURISTI ve VŠESTARECH u HRADCE KRÁLOVÉ
Mikuláš 2003 ve Všestarech
NUDI Mikuláš s NUDI doprovodem a spousta zábavy v bazénu z nejoblíbenějších.
6. prosince 2003 Ivo Žurek  

Naše mikulášská NUDI premiéra se odehrála v našem oblíbeném bazénu, takže téměř vše klapalo jako na drátku. 
Napřed jsme zážitky z proběhlého pracovního týdne vypotili v sauně, ve které tentokrát vydržely dokonce i děti. Ty ji sice pojaly jako schovávačku pod pryčnami, ale i tak se s námi řádně zapotily. Po půlhodince jsme první nadšence propustili do bazénu. Sami se přioděli do mikulášského a s pytlem nadílky a za pověstného zvonění se přesunuli ze sauny do bazénu. Dětičky jsou většinou nažhavené na závody a soutěže, takže nás nenechaly čekat a dožadovaly se soutěžení. 
Tentokrát to byl povětšinou lov - výlov potopených lízátek, utopená pitíčka, tenisákem do kruhu a obligátní skoky do dálkové vody a "sem a tam". Také přibyla disciplína výlov balónků.
Ceny byly dosti brzo rozdány a tak mohl nastat slavnostní okamžik - oslava svátku. Oslavenkyně Jitka (5.12.) obdržela od každého hezkou nudi pusu a k tomu lahev šampaňského, kterou jsme rázem sborově vyzunkli. Děti dostaly dvoje Rychlé špunty a to už byla kanonáda jako u blízkého Chlumu roku 1866.
Dnešní nudi plavání uběhlo jako obvykle neskutečně rychle a my si dali ještě jednu nebo dvě sauny a sešli se v odpočívárně. Veřejnosti se moc nehrnulo, takže jsme ještě hodinku klábosili při místním jablko-mrkvovém domácím moštu v křesílkách a plánovali další akce.

NUDI Mikuláš 2003 nadělil všem spoustu srandy a dobré nálady. Ta se přenesla i na personál bazénu, který je vždy na naší straně. Jelikož se v tomto bazénu koná nudi plavání pro běžnou veřejnost každý týden, tak příště tady uděláme nábor na naše sranda akce mezi dalšími naturisty. Pokud byste chtěli s námi prožít hezké odpoledne, tak dejte vědět na vsestary@naturista.cz . Je tady vždycky živo, o které se postarají naše vypečené dětičky, které nás nenechají vteřinku v klidu. Nakonec jsou ale všichni rodiče rádi, že vypadnou ze stereotypu domova a zažijí hezké naturistické odpoledne. 

 

Diskuze na téma: Naturistické akce 2003-4

  Tento článek si dosud přečetlo návštěvníků