NATURISTA
Hlavní strana

Naturistické lokality
Česká republika

NUDA & NATURA 
Největší forum v ČR

NATURRELAX
Pražští naturisté

Tábor Nodropedů

Východočeští naturisté

ZPRÁVY   Naturistovy cestopisy
NODROPEDI v NEI Reportu 
Jedno objektivní povídání o Nodropedech v hromadě přirození, vibrátorů a mečících koz
Ivo Žurek  zdroj: NEI Report č. 7, strana 27, 26. března 2003

S dost velkou obavou jsem dnes vtrhl do naší samoobsluhy a jediným mým veřejně proklamovaným přáním byl NEI REPORT. Ten jsem před shlukem školáčků, kteří si sem zrovna přišli pro nanuka, téměř bez dechu a nedočkavě listoval sem a tam. V naší obci ode dneška asi budu platit za nezřízeného maniaka, ale prezentace Nodropedů mezi stovkami nabízejících se přirození mi nedala ani v klidu opustit konzum a na věc se podívat v klidu a s odstupem.
     První každého trknou fotky. Samozřejmě tam nedali naše originální :-(. Zcela strojené, tuctové, nic neříkající, v posledním případě zavádějící :-((. Naštěstí to bylo ale první a poslední zklamání, které se mi ohledně tohoto článku dostalo. Celý text je velmi objektivní, spíše popisný. Nepopisuje jen Nodropedy, ale mnoho naturistických akcí, které se letos u nás konají. Žádné "podbarvující" komentáře, žádné podsouvání Nodropedkám výzvy "Zavolej mi" a pod.
     Celkem s úlevou jsem tedy klesnul na lavičku před krámem, NEI Report strčil za bundu a nasál nezadržitelnou vůni přicházejícího jara.
NEI Reportu určitě patří dík za objektivní prezentaci naturistického hnutí. Nebýt nevhodných fotek, tak bych článek považoval za vzor propagace. Nu, autor na závěr píše, že příběh Nodropedů bude "i nadále sledovat", takže se postupně snad dobereme nějakého oboustranně přijatelného image.

Diskuze na téma naturismus, erotika, NEI Report...